Ustka noclegi

Mieszkanie znajduje się w centrum malowniczego i spokojnego miasta Ustka, położonego nad pięknym morzem Bałtyckim.

Ustka jest miasteczkiem uzdrowiskowym z długą piaszczystą plażą oraz ciekawymi klifami po stronie wschodniej.

Ustka – jest odpowiednim miejscem na wczasy dla całej rodziny.

Standard: Mieszkanie znajduje się 50 m od lasu, przez który dotrzemy do plaży wschodniej (350 m od mieszkania) oraz do Usteckiej promenady, na której jest usytuowanych wiele lodziarni, restauracji, barów oraz wiele miejsc do spędzenia miło i atrakcyjnie czasu.

30 m od mieszkania znajduję się MOSiR – Miejscki Ośrodek portu i Rekreacji w Ustce – na posesji ośrodka – 2 boiska do piłki nożnej, 1 kort tenisowy, boisko do koszykówki – plac zabaw oraz w czasie letnim na terenie ośrodka odbywa się wiele imprez.

Mieszkanie dwupoziomowe liczące 91 m 2 w bloku, w bardzo spokojnej okolicy blisko lasu, sklepów oraz ośrodków rekreacyjnych jak i wypoczynkowych. Parking nie strzeżony blisko mieszkania – również możliwość skorzystania z parkingu płatnego nie opodal.

Mieszkanie zawiera 4 pokoje. 3 sypialnie usytuowane są na piętrze mieszkania, każdy pokój posiada osobne wejście z głównego korytarza oraz wspólną łazienką z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką i lustrem.

Dwie sypialnie są wyposażone w łóżka 2 – osobowe (małżeńskie), szafy z wieszakami, szafki nocne oraz lampki. Jedna z sypialni posiada 2 łóżka pojedyncze, szafę i szafki nocne wraz z lampkami. Każda z sypialni jest ciepłym i przytulnym miejscem do odpoczynku.

Salon wyposażony jest w narożnik (rozkładany), stolik kawowy oraz stół obiadowy z krzesłami dla 4 osób. Telewizor oraz lampę stojącą. W salonie znajduje się wyjście na balkon, z którego widok wychodzi na las oraz osiedle.

Nasze mieszkanie jest wstanie przyjąć osiem osób, które bez ścisku i dyskomfortu może przebywać w mieszkaniu. 3 sypialnie usytuowane na piętrze mieszkania mieszczą 6 osób – salon, który znajduję się na dole mieszkania mieści 2 osoby.

Nasze mieszkanie posiada dwie łazienki

Łazienka na piętrze – posiada kabinę prysznicową – toaletę oraz umywalkę i lustro.
Łazienka na dole – posiada wannę – toaletę umywalkę – pralkę oraz lustro.